INFOLINIA:   801 000 831

Oferowany asortyment

Kable, przewody, aparatura NN, aparatura, SN, oprawy oświetleniowe, źródła światła, osprzęt elektryczny, skrzynki, rozdzielnice, słupy energetyczne, automatyka ...

Dostawcy

Oferujemy artykuły polskich i zagranicznych dostawców z branży elektrotechnicznej. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty i wymagane dopuszczenia na rynku polskim.

Inter - Elektro

{nomultithumb]Jedna z największa i najlepszych organizacja zakupowych w branży elektrotechnicznej w Polsce. Należy do niej ponad 30 zrzeszonych hurtowni, posiadających ponad 120 punktów sprzedaży.

Termostat z modułem WiFi PT32 WiFi

There are no translations available.

Read more

Inteligentny termostat przewodowy Elektrobock PT32 WiFi sterowany z komputera PC lub aplikacją dla systemów Android i iOS. za pośrednictwem domowej seici Wi-Fi - programowalny z dużym podświetlanym wyświetlaczem LCD. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sterowanie ogrzewaniem (m.in. zmiana temperatury, załączenie / wyłączenie ogrzewania, sprawdzenie statusu itp.) za pomocą aplikacji dla komputerów PC lub urządzeń z systemem Android i iOS.

Najbardziej zaawansowana regulacja PID, która działa przez krótki okres grzania, ale zwiększa dokładność bez trwałych odchyleń od ustawień (przegrzań i niedogrzań). Zaletą jest możliwość szybkiej zmiany na żądaną temperaturę poprzez przekręcenie pokrętła oraz możliwość ustawienia 9 programów tygodniowych z 6 zmianami temperatury na dobę. Łatwa obsługa dzięki aplikacjom dla komputerów PC z systemem Windows XP, Vista, 7, 8 10 i urządzeń z systemem Android i iOS oraz menu ekranowym w języku polskim.

Termostat ten
pozwala sterować piecami centralnego ogrzewania - gazowymi, węglowymi, olejowymi i na ekogroszek z automatyką pracującą w trybie włącz / wyłącz.

PT32 WiFi to inteligentny termostat cyfrowy z wbudowanym modułem WiFi. Nadaje się do wszystkich kotłów, które wymagają bez potencjałowego (bez napięciowego) styku przełączającego (np kotłów gazowych, elektrycznych. - kotły, pompy cyrkulacyjne, siłowniki termiczne lub klimatyzatory).

 

Read more...

Ograniczniki przepięć Typ 1+2 firmy HAGER

There are no translations available.

Brak właściwej ochrony przed tymi zjawiskami skutkuje poważnym uszkodzeniem czy też zniszczeniem urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Wyładowania atmosferyczne to jedno z najpiękniejszych zjawisk w naturze, jednak natężenie prądu piorunowego o wartości nawet do 250 kA może spowodować przepięcia w wewnętrznej instalacji elektrycznej. Ryzyko bezpośredniego uderzenia w budynek jest niskie, jednak źródłem takich przepięć mogą być także stany awaryjne lub łączeniowe w pobliskiej sieci elektroenergetycznej czy wyładowania atmosferyczne w ziemię oraz sieci napowietrzne.

Ograniczniki warystorowe Typ 1+2 firmy Hager przeznaczone są do budownictwa mieszkaniowego. Zapewniają poziom ochrony do wartości 1,5 kV, minimalny poziom prądów upływowych, posiadają wymienne moduły SPD.

 

 

 

Read more...

Nowa rozdzielnica w ofertcie frimy Noark Electric

There are no translations available.

Obudowy instalacyjne PNF-HW firmy Noark są przeznaczone głównie do zastosowań domowych. Ich konstrukcja nadaje się do montażu podtynkowego. Podwójny system mocowania pozwala na stosowanie ich również w ścianach pustych.

Testowane rozżarzonym prętem w temperaturze 850°C. W zakresie dostawy obudowy są: drzwi, szyny TH-35, zaciski N + PE, przednia pokrywa z wycięciami pod aparaty, zaślepka, elementy do montażu.

Read more...

Nowość firmy BEMKO "CASPO" - oprawy uliczne LED. Nowy model 30W

There are no translations available.

Katalog opraw ulicznych CASPO CAS3 firmy BEMKO poszerzył się o oprawę o mocy 30W. Maksymalny strumień świetlny do 2800lm i barwa światła 6000K oraz jej niewielkie rozmiary sprawiają iż idealnie nadają się do oświetlenia chodników, małych parkingów oraz placów.

Analogicznie jak pozostałe modele o mocach 60W, 90W i 120W  i max. strumieniu świetlnym odpowiednio 5400lm/8100lm/10800lm, wyposażona jest w wysokowydajne źródła światła LED.

Charakteryzujące się również niskim zużyciem energii, oraz brakiem emisji promieniowania UV i IR. Zasilanie: 230V/50Hz. Średnica uchwytu: 60mm.

Read more...

Seria KIER firmy OSPEL

There are no translations available.

Dobrze rozegrane wnętrze - osprzęt elektryczny KIER firmy OSPEL

Tak jak w grze, każdy ruch  jest starannie przemyślany i nie ma w nim miejsca na przypadek, tak i w kwestii urządzania wnętrz aranżacja powinna być budowana według konkretnej strategii, a wszystkie elementy wyposażenia odpowiednio zaplanowane. Zanim jednak dobierzemy właściwe meble i dodatki, powinniśmy zadbać o prawidłowe rozmieszczenie osprzętu elektrycznego, który stanowić będzie o komforcie i funkcjonalności danego pomieszczenia. Dobrze rozegrane wnętrze z łatwością stworzymy dzięki nowej kolekcji osprzętu elektrycznego KIER firmy OSPEL .

Read more...

Ogranicznik przepięć (SPD) typu 2 Acti 9 iPF oraz iPRD firmy Schneider Electric

There are no translations available.

Unikalne cechy  ograniczników przepięć typu 2 Acti 9 iPF oraz iPR do montażu na szynie DIN firmy Schneider Electric zapewniają całkowite bezpieczeństwo i podwyższoną ciągłość zasilania.

Klasa II izolacji: zachowane bezpieczeństwo obsługującego i niewykwalifikowanego personelu
VISI-TRIP: szybkie wykrywanie zakłóceń na odpływach z ograniczników przepięć typu 2 i skrócenie czasu interwencji
Maksymalny prąd wyładowczy: 8 do 65 kA
Zestawienie: ogranicznik przepięć/rozłącznik  jest certyfikowane  dla zwarciowego prądu wytrzymywanego Isc do 50 kA (IEC 61643-11 + A11, wersja 2007)
Maksymalne ciągłe napięcie pracy, Uc = 340, 460 V
Odpowiedni do wszystkich systemów uziemienia sieci: TT, TN-S, TN-C, IT
Ogranicznik przepięć mocowany na stałe lub wtykowy
Aparat wielobiegunowy lub aparaty jednobiegunowe do zestawiania
Styki do zdalnej sygnalizacji zużycia

 

Read more...

Oprawa parkingowa CAPSO - nowość firmy BEMKO

There are no translations available.

Oprawa parkingowa o mocy 60W i strumieniu świetlnym 6000lm. Jest to oprawa oświetleniowa wyposażona w wysokowydajne źródła światła LED, charakteryzująca się niskim zużyciem energii oraz brakiem emisji promieniowania UV i IR.

Może być wykorzystywana jako zamiennik opraw ulicznych.

Zasilanie: 230V/50Hz

Temperatura barwowa: biała lub zimna

Średnica uchwytu: 40-60mm

lumina 2

There are no translations available.

Nowocześnie prosta, tradycyjnie niezawodna.

Nowoczesne projekty budynków wielomieszkaniowych, powierzchni biurowych segmentu standard oraz urzędów wymagają stosowanie bardzo korzystnych dla inwestora rozwiązań ekonomicznych.

Jakość materiałów oraz sposób ich wykonania muszą spełniać stawiane im wymogi technologiczne, zapewniać wysoki standard estetyczny oraz funkcjonalny.

Gniazda i łączniki lumina 2 zapewniają efektywne i ekonomiczne rozwiązania, bowiem Hager oznacza: wysoki poziom jakości i wzornictwa - zgodnie z duchem czasu.

Seria lumina 2 do nabycia w oddziałach naszej hurtowni.

Read more...

Kariera

There are no translations available.

Poszukujemy pracowników z terenu województw małopolskiego i śląskiego na stanowiska:

 • Kierownik oddziału
 • Przedstawiciel Handlowy

zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur za pośrednictwem formularza.

EasyPact CVS w ofercie Schneider Electric

There are no translations available.

Nowa seria wyłączników i rozłączników kompaktowych - jakość na którą Cię stać!

Wyłączniki kompaktowe (nazywane również wyłącznikami mocy) służą przeważnie do ochrony instalacji, silników i generatorów przed skutkami zarówno przeciążeń jak i zwarć w zakresie prądów znamionowych od kilkunastu aż do 3200A. Konstrukcje te stale podlegają modyfikacjom, tak aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb rozwijających się rynków. Wychodząc naprzeciw tym wszystkim wymaganiom firma Schneider Electric wprowadziła do swojej oferty nową serię wyłączników kompaktowych EasyPact CVS.

 

Read more...

xComfort

There are no translations available.

xComfort to bezprzewodowy system sterowania oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i innymi urządzeniami. Jest idealnym rozwiązaniem dla mieszkań z już istniejącą tradycyjną instalacją elektryczną jak również dla nowo budowa­nych domów. Komunikacja urządzeń sterujących odbywa się drogą radiową, co eliminuje potrzebę montowania specjalnego przewodu, w przeciwieństwie do innych inteligentnych instalacji typu EIB.

Prosty montaż i sposób programowania pozwala na łatwą rozbudowę systemu, bez konieczności kucia ścian. Przyciski bezprzewodowe są zupełnie płaskie od spodu i nie wymagają doprowadzenia przewodów zasilających, dzięki temu mogą być mocowane na dowolnych powierzchniach np. szkło, drewno. Elementy systemu charakteryzują się eleganckim i nowoczesnym wyglądem, a szeroka paleta barw jest gwarancją dopasowania do każdego wystroju wnętrza.

Read more...

System univers N HC 1600A

There are no translations available.

Odpowiedzią firmy Hager na rosnące wymagania odnośnie bezpieczeństwa, elastyczności przyjętych rozwiązań i bezproblemowej eksploatacji systemu rozdziału energii elektrycznej jest nowy niskonapięciowy system univers N HC do 1600A. Jest on częścią większego systemu rozdziału unimes H do 6300A. Nowe rozdzielnice niskiego napięcia mogą być stosowane zarówno jako główny system dystrybucji w dużych budynkach, ale także jako rozdział pośredni i końcowy w obiektach komercyjnych. Spójnymi elementami systemów univers N i univers N HC, jest konstrukcja nośna i zestawy montażowe. Jedna linia wzornicza, ten sam sposób projektowania i budowy zapewniają pełną, szeroką ofertę rozdzielnic elektrycznych dla segmentu budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego.

Page 1 of 4

 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  Next 
 •  End 
 • »

Sklep internetowy

{nomultithumb}

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

{nomultithumb}

MAKRO FHU Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa,

30-045 Kraków, ul. Królewska 2

NIP 677-233-58-21, KRS 342841 Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Copyright ©  2009 - 2016 MAKRO FHU Sp. z o.o. Sp.k

You are here Strona główna